Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha napozásnál erős krémmel...

Ha napozásnál erős krémmel kennem be magam, kb.50 faktorossal, lehet barnulni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam krémet használni,gyorsan barnulok is,de csak ilyen erős krém van itthon,és valamivel be szeretném kenni magam holnap,de úgy nem,ha nem fogok barnulni tőle ha már napozni akarok és barnább akarok lenni.
2015. jún. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen krém, nem mind alatt lehet barnulni. De van olyan ami alatt lehet. Mindenesetre ha napozol akkor muszáj naptejet használni, hacsak nem akarod teljesen tönkretenni a bőröd. Annyit nem ér a barnaság.
2015. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet barnulni, de nagyon-nagyon gyenge. Helyedben valami 20-30assal próbálnám, vagy pont olyan krémmel, ami napozáshoz van (bronzolaj)
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bronzolajat viszont csak akkor használd, amikor már barna a bőröd! Extrém alacsony faktor jellemző rá (kb 5).
2015. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Persze! Sőt, akár le is lehet égni. És nem is baj, ha 50-sel kened magad. Gondolom, még nem napoztál az idén. Nem akarj azonnal egy alkalomtól tök barna lenni. Még csak most kezdődött a nyár. A bőröd egészsége nagyon fontos. Ha idősebb leszel, akkor majd bánhatod, ha nem vigyáztál rá eléggé.

Ha már van egy kis alapszíned, akkor jöhet a 30-as vagy a 20-as.

2015. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nincs pénzem hogy gyengébbet vegyek,ezt is úgy kaptam.Egy hete már voltam a napon 2-3 órát,adott rendesen színt az is,de krém nélkül voltam,és elég érdekesen néztem ki utána,de szerencsére megmaradt a barnaság azért,de ennél barnább akarok lenni,mert a lábam hasam sokkal nehezebben barnul.
2015. jún. 14. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!