Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a barna, vagy a...

Szerintetek a barna, vagy a vörös haj lenne a jobb? Vagy inkább maradjak a megszokott szőkénél?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőke a hajam. Eddig a szőke különböző árnyalataira festettem, de meguntam a szőkét, és vörösre, vagy barnára váltanék, de nem tudom, hogy jól állna -e.

A szemöldököm is szőke, de sötétebb színnel (barnával) szoktam festeni, a bőröm színe is barna, nyáron eléggé csoki barna, szemem színe kék.

Valami természetes vörösre gondoltam, nem ilyen sötét vörös, vagy nagyon mű színre, vagy inkább legyen barna?



2015. jún. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
a leírás alapján szerintem a barna jobban állna, mint a vörös. persze kép nélkül nehéz. : D 25L
2015. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is mindig szőke voltam és most készülök majd sötétbarnára festetni:D
2015. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a barna..a vörös rettentő előnytelenül áll a barnább bőrhöz.
2015. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, akkor még csak szüleimet kell rávegyem a változásra, mivel ők nem díjazzák ezeket a hajszíneket.. :D
2015. jún. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!