Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztító szer vált...

Milyen arctisztító szer vált be nektek?

Figyelt kérdés

Eddig kamaszoknak való Balea tonikot és bőrradírt használtam, egyébként egész jól működik. Nektek mi vált be igazán pattanások, mitesszerek stb. ellen?

F18 (könnyen zsírosodik az arcbőröm)



2015. jún. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
teafa szappan
2015. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cukor és grapefruit lé
2015. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

arctisztító szer nem fogja eltüntetni a pattanásaidat, mert csak tisztításra valóak

amúgy a balea ultra sensitive waschgel az egyik legjobb arctisztító, mert ph-semleges, szulfát, alkohol és illatanyagmentes. ez azért is jó, mert nem szárít, és nem lesz még zsírosabb a bőröd. de jó arctisztító még a babylove ultra sensitive waschlotion és a schauma baby fürdető.

pattanásokra, mitesszerekre problémamegoldó készítmény kell, mint pl. akneroxid, bha

2015. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teafaolaj.

18/l

2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kamaszkoromban a Garnier3-1in valt be a legjobban. Eltavolitotta a hegeket gyorsan. De mindennap kell tisztitani. Mitesszerekre eddig nem valt be semmi. Masodik legjobb szamomra a Clean&Clear abbol is a zseles arclemoso. De ajanlom az oriflamebol a teafa szappant, az akkor fig hasznalni ha mindennap megmosod az arcod vele, idovel enyem tisztult es szebb lett tole de melle hasznaltam kulon olajat de az nem valt be.. Most vegyesboru lettem, szaraz es zsiros most mindennapokra egy szappant hasznalok es neha bekenem kremmel..
2015. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit a 3. írt. Jobbat nem tudok, arclemosásra Balea arclemosó és pattanások, mitesszerek ellen bha krémek.
2015. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a szalicil-szesz segített. Nagyon erős volt, szétcsípte az arcom, de utána teljesen tiszta lett, ezzel párhuzamosan redukálódtak a számai bőrhibáimnak.
2015. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a szalicil jó, de az alkoholos változata nem igazán...

jó neked, hogy nem okozott nagyobb problémát, de a te bőrödet is irritálta.

nekem ki is marta. az alkohol miatt meg később még zsírosabb lett a bőröm, és még több pattim lett. : (

2015. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!