Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeli az étvágyat a Hairburst...

Növeli az étvágyat a Hairburst vitamin?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni ezt a vitamin kapszulát, mert sok jót hallok róla. Gondosan utánaolvastam az összetevőknek és megakadt a szemem a B vitamin komplexen ami benne található, azaz többek között B6 és B12 vitamin is található benne. Egyéb fórumokon utánaolvasva azt tudtam meg hogy ezek a vitaminok csak eléggé nagy dózisban növelik az étvágyat, tehát pl ha kizárólagosan B6-B13 tablettákat szed valaki. A Hairburst eléggé sok mindenből áll, ezért gondolom hogy a B6-B12 vitamin tartalma biztos nem túlnyomó többség.

Nos arra lennék kíváncsi hogy mi a véleménye azoknak akik használták? Nekem nagyon NEM lenne szükségem étvágynövelésre :D



2015. jún. 21. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, növeli az étvágyat, de ez lényegtelen, ettől még nem kell többet enned.
2015. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem megfelelő mennyiségben állítják össze egymáshoz képest a vitaminokat, ami így a szervezet anyagcseréjét sem megfelelően működteti, ezért van étvágynövekedés, ezért lehet hízás és ezért vonja le sok alulinformált a téves következtetést, hogy a "B vitamin hizlal". Egy megfelelő arányban összeállított vitaminkészítmény esetén nem fogsz sem jelentős étvágynövekedést, sem hízást tapasztalni.
2015. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. jún. 23. 10:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Saját tapasztalat?
2015. jún. 23. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!