Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kemény víztől lehetnek...

A kemény víztől lehetnek pattanásaim, kiütéseim? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
valahol ovlastam, hogyha az ember azt tapasztalja, hogy kemény a víz a lakásában, függessze fel pár napra az arcmosást. nade akkor hogyan mossam az arcom. És egyáltalán irrítálhatja az arcom, lehetnek tőle pattanásaim?
2010. márc. 1. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen elképzelhető h. nem tesz jót az arcbőrnek.de mit szólnál annak ha mondjuk ásványvízzel mosnád enyhén bubissal.Olvastam hogy jót tesz a bőrnek és úgy használnád mint mondjuk egy tonikot hogy áttörlöd vele az arcodat.
2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a kemény víz tényleg okozhat ilyeneket? Pattanást is? Amúgy sajnos nálunk kemény a víz.


Bár az ásv. víz sem jó megoldás, mert abból meg sok kéne sajna

2010. márc. 1. 20:53
 3/4 anonim válasza:
100%

Nálunk is kemény a víz és egy ideje azt vettem észre hogy fürdés után kiütéses leszek és viszket is. Kb 1 órán belül elmúlik...elég idegesítő :D de azért ásványvízzel mégse fürödhetek.

Amúgy arcmosáshoz nem olyan sok...meg ha vattára felitatod és áttörlöd az arcod az is jó...

2010. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És konkrétan pattanéásokat is okozhat? Hm, nem is pattanások, mert nem kinyomható fehér közepűek, hanem ilyen nagy gyulladt valamik.
2010. márc. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!