Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy pár osztálytársam (5-es vagyok) topot és egy lány pedig melltartót (! ) hord pedig nincs is melle?

Figyelt kérdés
Van olyan osztálytársam, akinek kell melltartó, de van olyan,akire nagy és hordja (!). Szerintetek ez normális?

2014. jún. 6. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

És miért fáj ez neked?

Sok felnőttnek sem "kellene", mégis hord. Nekik is meg akarod tiltani?

2014. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért a mellet takarni is kell már ilyen korban, nem túl esztétikus, ha átlátszik a bimbó, sok kislány cikinek érzi. Szerintem nem gáz.
2014. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem gáz..én hatodikos koromtól hordtam, pedig nem volt nagy mellem, de zavart, hogy egy feszülősebb felsőnél teljesen átlátszik.

Az, ha nagyot hord, nem jó, de önmagában az, hogy melltartót hord, szerintem nem gáz.

2014. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg egy 11 éves gyerek ne hordjon melltartót ha nincs, vagy kis melle van.

Ezt kis mellű felnőttként mondom, és én hordok melltartót.

2014. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Engem jobban érdekel az, hogy téged ez mégis mi a francért foglalkoztat ennyire?
2014. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

"Mi a francért" ?

Te is jó rég lehettél tini/gyerek.

2014. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál amit akar, nem kéne mások dolgával foglalkozni. Nekem sem volt sose mellem, viszont a mellbimbó átlátszik a felsőkön, ezért kb 10 éves korom óta már szivacsos topot hordok vagy melltartót. Ja meg azért is hogy tesinél átöltözéskor ne a melleimet bámulják mások.
2014. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
ha nincs rá szüksége, a melltartó felesleges, de szerintem a toppal nincs semmi baj
2014. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, téged ez miért zavar?

A mellbimbó (ami mindenkinek van, nem csak a nagy mellűeknek), sokszor átlátszik, pláne a nyári vékony/világos színű ruháknál.

Van, akinek sikeresen takarja a top a mellbimbóját, van, akinek nem.

Mellesleg pl sportnál a kis mellek is "ugrálhatnak", szóval egy sportmelltartó sem árt, ha intenzív a mozgás.

Van olyan eset is, amikor az illető nagylányt akar ezzel játszani, de ez normális, majd kinövi.

Én pl 10 éves korom óta hordok topot, melltartót pedig 11-12 éves koromtól viselek. Mivel korán érő típus vagyok, kb 12-3 óta nem nőtt a mellem...

2014. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy vékonyka átlátszó pólóm és még régen egyszer lovastáborban beszóltak miatta.

Na azóta hordok melltartót.

(hatodik év vége nyár óta)

2014. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!