Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, pattanás utáni...

Pattanások, pattanás utáni sötét foltok ellen melyik terméket rendeljem meg ezek közül? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. jún. 22. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se, vegyél aha savas krémet. Nem értem miért segítene az aszkorbinsav, mellesleg azt vehetsz patikában jóval olcsóbban is.
2015. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se.Bőrgyógyásszal irass fel fehérítő krémet.
2015. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
AHA hámlasztóm van, de azt ugye nyaralás előtt 1-2 héttel abba kell hagyni, mert fényérzékenyít. Mellé szerettem volna valamelyiket megrendelni, hátha akkor hamarabb kezdenek el halványodni a sötét foltok az arcomon, ha mást is használok. Meg pattanásaim is vannak. Elég sok pozitív véleményt olvastam mindkét termékről... Miért gondoljátok, hogy nem használnának?
2015. jún. 22. 14:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért gondolják, mert nem értenek hozzá. Látszik abból is, hogy a gyógyszertári c-vitamint ajánlanák a gondosan beállított ph értékű szérum helyett azt gondolva, hogy a házi katyvasznak is lehet megfelelő ph-ja hogy hasson.


A másodikat ajánlom, de e mellé is kell fényvédő, mert hasonlóan az AHA/BHA-hoz, a C-vitamin is fényérzékennyé tehet.

2015. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A másodikat Akneroxid és AHA mellett is lehet használni? Te miből gondolod, hogy jobb, mint az első? Mindkettőt próbáltad?
2015. jún. 22. 14:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem használtam mindkettőt, csak a másodikat, de határozottan jó eredményeket értem el vele.


Az akut gyulladást (éppen kijövő patti) nagyon gyorsan levitte és a korábbi pigmentfoltjaimon is és a kezdődő ráncokon is segített.


Egyszerre biztos hogy nem használnám azzal amit írtál, viszont úgy, hogy az egyik reggel, másik este, úgy szerintem mehet.

Arra vigyázz, hogy túl ne hámlaszd magad!

2015. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy egyszerre egymás után, hanem hogy folyamatosan használnám mindegyiket. Az Akneroxidot reggel, a C vitamint este, az ahát meg hetente egyszer.

És egyébként a C vitamin a nagyon sötét pigmentfoltokra is jó? Mert vannak régi, sötét foltjaim is, amiket gondolom nem lehet pár nap alatt eltüntetni, úgyhogy azt szeretném megvenni, amelyik biztos, hogy hatásos.

2015. jún. 22. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:

A C-vitamin az összes módszer közül talán a legkímélőbb, így nyilván a leglassabb is, ha durva halványításra lenne szükség.

Friss hegekre nagyon jó, mitesszerekre is, régi pigmentfoltokon is eredményesen halványít, de nem látványosan, nem azonnal.

Én azért választottam ezt, mert az AHA/BHA kevésbé javallott terhesség alatt, míg ez ellen nem szólt semmi.

Jól karbantartja az arcom, pedig igencsak megbolondult a hormonoktól.

2015. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor a C vitaminnal a régi, sötét pigmentfoltoknál kb mennyi idő kell ahhoz, hogy látható halványodást lássak, ha mellé AHA-t is használok? És akkor pattanásokra is hatásos?
2015. jún. 22. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:

szia, én még nem válaszoltam. : )

mindkettő jó lehet.

a c vitaminosat már próbáltam, nagyon pöpec. a patti utáni hegeket szépen, gyorsan halványítja. de ehhez is kell fényvédő.

a chica y chico-t még nem próbáltam, de már megrendeltem, még nem érkezett meg. krémmánián is van róla vélemény, máshol is csupa pozitívat olvastam.

ha mindkettőt használnád, még jobb eredményt érnél el, mint külön-külön.

a c vitamin mellett szoktam aházni, de nem egy napon. akneroxidhoz is nyúlok néha, ha pattim van.

2015. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!