Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, pattanás utáni...

Pattanások, pattanás utáni sötét foltok ellen melyik terméket rendeljem meg ezek közül? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. jún. 22. 13:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ha C vitamint, Astazetet, ahát meg pattanás esetén Akneroxidot is használnék, az nem lenne nagyon sok egyszerre? Persze nem egymás után.
2015. jún. 22. 20:53
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nem egy nap, akkor szerintem nem lesz gond
2015. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem megrendelem majd mindkettőt, de mivel együtt elég drága a kettő, ezért először csak az egyiket, aztán miután már használtam belőle valamennyit, a másikat is. De két hét múlva megyünk nyaralni, úgyhogy addig már nem nagyon kéne semmi fényérzékenyítő cuccot használom...remélem, hogy nem pattogok ki nagyon.

Amúgy te hol olvastál sok pozitív véleményt az Astazetről? Csak egyet láttam krémmánián.

2015. jún. 22. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:

külföldi oldalakon, google-ben kerestem róla véleményeket.

de az ohmybrush blog írója is megrendelte, teszt még nem volt, de előbb-utóbb tuti lesz. ebben a posztban írt róla, mit lehet róla tudni.

[link]

amúgy videókban láttam, hogy újabban a wishtrend rendelések mellé adnak astazet zacskós mintát ajándékba

2015. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!