Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a szőrtelenítő módszer...

Ez a szőrtelenítő módszer csak nekem nem jött be?

Figyelt kérdés

Femina-n olvastam, hogy az arcon lévő pihécskéket, bajuszkát ezzel el lehet távolítani, minden úgy csináltam ahogy írták, de nem igazán jött össze...:/

Szóval a recept úgy szólt, hogy 1 evőkanál apróra darált natúr zabpelyhet 2 teáskanál mézzel és 2 evőkanál citromlével elkeverünk, majd körkörös mozdulatokkal felvisszük a problémás területre, 15 percig rajta hagyjuk, aztán langyos vízzel lemossuk.

Kipróbálta ezt valaki? Csak nekem nem használt? :/



2015. jún. 22. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írták, hogy borotvával húzd le az arcodról a zabpelyhes csodamicsodád? :D
2015. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh de jó, hogy feltetted ezt a kérdést,anyu kb egy hete nyomta a kezembe ezt a receptet, azóta zabdarát kajtatok, de akkor jobb lesz leállni :) Amúgy még csak ki sem világosította? Mondjuk nekem pont mindegy, mert az enyém szőke, ezért sem akarok durva szőrtelenítő eszközökhöz nyúlni. Abszolút semmi változás tényleg? :)
2015. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na legalább ennyi értelme volt a kérdésemnek :)

Igazából nekem amúgy is csak világos pihékből áll az a "bajuszka", nem tudom hogy amúgy világosít-e, de nekem semmi változás nem volt :)

2015. jún. 22. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem hogy dől be ennek bárki is... hiszen az összetevőknek semmi szőrre való hatása nincs. Én alapból nem is kenném fel 15 percre mert a citrom miatt az én érzékeny bőrömet egyből szétmarná vörösre.
2015. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem is érzékeny bőröm van, de ettől nem lett semmi baja :)

Egyébként meg úgy voltam vele, hogy minden van hozzá itthon, egye fene, kipróbálom. Nem vártam tőle csodákat, csak utána elcsodálkoztam, hogy volt képük megjelentetni egy ilyen cikket :)

2015. jún. 22. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen csodamódszerek zöme parasztvakítás. Az említett oldal színvonalát meg inkább ne is firtassuk. :D

Leírás alapján se lehet semmi hatása. Egyszerűbb venni szőkítőt vagy szőrtelenítő-krémet vagy csak fogni egy csipeszt és kiszedni azt a pár zavaró szálat, ha épp nincs időd elugrani gyantáztatni.

Azt már csak félve említem, hogy hacsak a zabpehely nem valami szupererős szőrtelenítő szer, akkor elég ciki, hogy a többi hozzávalót hajpakolásnak is szokták ajánlani. Ja bocs, a haj nyilván nem szőr vagy az összetevő olyan okos, hogy a hajat ápolja, az arcszőrt meg leszedi...

2015. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát a leírás alapján nem is csodálom, hogy nem hatott.

parasztvakítás tényleg. az összes feminás csodaházipraktika semmit nem ér.

2015. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Mégis melyik összetevő szedi majd le a szőrt? Max a citromlé lemarja a szőrt az arcbőröddel együtt. Kétlem, hogy működne akárkinek :D
2015. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na hát én is arra gondoltam, hogy a citromlé "lemarja" (bár ez leírva hülyébben hangzik mint gondolatban), a mézbe meg beletapad vagy ilyesmi. Hülyeség volt na, már én is tudom, mindegy is :D
2015. jún. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!