Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon jót tesz, ha babáknak...

Vajon jót tesz, ha babáknak való samponnal mosok hajat?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, jó lehet, mert a baba samponokba csak nem tesznek olyan agresszívebb vegyszereket. Problémás hajam van amúgy, alul száraz, felül zsíros, és azt hallottam, hogy a mostanság kapható samponok vegyszerei csak rontanak a helyzeten. Próbálta már valaki baba samponnal...?
2010. márc. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Igen! nincs benne annyi vegyszer a fodrászom is a sima babasampont ajánlotta.

Én a johnson and johnsos kamillás babasampont használom,áttetsző a színe.Ebből is látszik hogy nem annyira nyomják tele vegyszerekkel mint pl egy dove vagy nivea sampont.Van belőle levendulás is az elvileg jó zsíros hajra.

2010. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

szerintem is jót tesz a hajnak. elvégre a babáknak nem tesznek káros anyagokat a samponukba, meg nekik sok-sok törődésre, vigyázásra van szükségük, szóval ártatni tuti nem árt :)

amúgy én is pont ezen gondolkoztam hogy veszek babasampont:D

2010. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) Én is veszek már valamit, ezek a drogériákban kapható Fructis meg Elseve sz*rok semmit se érnek a hajamra:(
2010. márc. 1. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mamám tanácsolta pár hete, hogy ha már naponta mosom a hajam (+ vasalom), akkor használjak babák számára kifejlesztett sampont, mert az nem roncsolja úgy a hajam. Még nem próbáltam, de biztosan van abban valami, hogy kevesebb káros anyag található a baba samponokban.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2010. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én próbáltam párszor baba sampont, johnson and Johnsont, de nekem borzasztóan kiszárította a hajam, és alig tudtam utána kifésülni:S:S Nekem a Gliss Kur jött be, azóta nem zsírosodik, és a hajam vége sem "molyosodik", szép fényes, könnyen kezelhető, selymes lett.
2010. márc. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is amit csimpánzokon kísérleteznek ki, meg a nyulak szemébe csepegtetnek az biztos nagyon természetes sampon lehet(Johnson & Johnson termékek)
2010. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!