Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampont vegyem meg...

Melyik sampont vegyem meg ezek közül? A hajam lelapuló, vékony szálú, fénytelen, és töredezett a vége.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2015. jún. 27. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A töredezést vágasd le, semmi nem ragasztja össze a hajszálaidat, nem lesz újra egészséges. A samponokhoz nem tudok hozzászólni, az én hajam teljesen más és egyiket sem próbáltam.
2015. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a t&g-t ismerem, nem rossz termék, de nagyon puhává tette a hajam, ha neked lelapul és vékony szálú, nem hiszem, hogy jó lenne, mert még jobban lenyomná.
2015. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali,

nekem is dehidratált, vékonyszálú, össze vissza kazalszerű hajam lett a hajfestésektől, meg rossz samponoktól.


Úgyhogy az én a Matrix-ot totálisan ajánlom. A legjobb!

Nekem a Matrix Total Repairs (piros feliratos flakonos, sampont, balzsam) rakta helyre a hajamat , plusz akkor váltottam és a Wella color touch hajszínezővel festettem, ami a hajszerkezetét is regenerálja.


Most Matrix Keratin sampont vettem e hónapban (ezüst flakonos). Szépen simítja a hajamat :)


Hajerősítésre, lelapulás ellen, meg dúsításra. Nekem a ricinus olaj vált be. Gyorsabban nő (látom a lenövésen, és eszméletlenül dús hatása van). Úgy csinálom, hogy patikai cseppentővel (pipetta vagy ilyesmi), pár cseppet a fejbőrömre rakok. Azt bemasszírozom, és hagyom egy órát. Aztán samponnal megmosom (Matrix), szépen lehozza.


Hajhosszra nem rakok ricinust, mert nekem ragacsos lesz, elnehezíti, úgyhogy én csak a fejbőrre rakok, meg picit a hajvégre, hátha segít azon is.


(ja, samponból még jó volt nekem a Loreal Elseve, festett hajra piros flakonos. Akciósan vettem rossmann 500 Ft, de az inkább puhította a hajamat, lehet hogy neked túl lelapulós lenne tőle.) Inkább a Matrix-ot ajánlom.

2015. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!