Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szoktad kezelni az arcod?

Hogyan szoktad kezelni az arcod?

Figyelt kérdés

Mitesszerek,pattanások ellen :)

érdekel hogyan kezelitek az arcotokat..

és írjátok le,mit használtok:)

köszi


2010. márc. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer a Clean&Clear termékeket használom. :D
2010. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a clen&clear nagyon nem jön be csak több lesz tőle...ott is van a polcon évek óta:D Nagyon szeretem a garnier összes termékét, krémeket is meg minden. a smink lemosóm is az(nagyon jól leszedi) meg most vettem ilyen hegek+pattanások nyomai elleni tonikot, nyomkosás után átkenem, meg van h csak úgyis, ha látom h gáz van<--ilyenkor van h ilyen L'orealt pure activ-ot is használok
2010. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
énmeg egy rossmanos arctisztítókendőt minden este
2010. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én reggel és este megmosom aza rcomat naturlandos levendulás szapannal majd ha van időm és kedvem bekenem mézes vizes cuccal jól belemasszírozom rajta hagyom olyan fél órát majd utána lemosom és HElia-D normál bőrre való krémmel bekenem ,HEti egyszer mézes cukros arcradírt készítek.NIncsenek pattanásaim :)) azóta mióta ezt csinálom tök szép a bőröm.Biztos a méztől.

2010. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!