Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbóna jó zsîros hajra?

Szódabikarbóna jó zsîros hajra?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van nagyon zsíros hajmosás előtt kifésülöm és beszórom szodabikarbónával és bedörgölöm a fejbőrömig.Nem tudom jó e nem fog még jobban töredezni a hajam vagy elvékonyodni?

2015. jún. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Miután megvetted a boltban a szódabikarbónát,látogass el a könyvesboltba is,és vegyél magadnak egy helyesírási kézikönyvet is :)

Kérdésedre válaszolva,pont emiatt találták fel a szárazsampont.Dm,vagy Rossmann üzletekben nézz utána,nem olyan drága,habár hamar elfogy.

17L

2015. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valamilyen mértékben jó, de csodát ne várj tőle. Én is használok hajmosáshoz, és nemcsak kevésbé zsíros, hanem fényesebb és puhább is lett tőle a hajam. (Megjegyzés: minimum 5-6 mosás kell ahoz, hogy látszódjon az eredmény.) Utána pedig szerintem kend be hajolajjal, hogy ne kezdje ki a hajad. Ja, és a szódabikarbónát inkább keverd bele a samponba, úgy hatásosabb :)
2015. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, valamennyire segít

de ne így használd, vagy a samponba keverj és úgy, vagy vízbe keverd el és azt öntsd a hajadra (a samponos szerintem hatásosabb)

csak ettől biztos nem fog töredezni vagy elvékonyodni a hajad, hiszen ez csak tisztítja

2015. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!