Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnás vörösből rezes...

Sötét barnás vörösből rezes vörös? Hajfesték márkák?

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam barnás vörösre, de sötétebb lett mint amit vártam, most így néz ki: [link]

És ebből szeretnék valami ilyesmit kihozni: [link]


Milyen hajfestékkel tudnám ezt a színt elérni? Ammóniamenteset keresek elsősorban. Előre is köszi.


2015. jún. 29. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog menni.


A sötétebbre festett részt nem fogja be a világosabb festék. Szóval csak a tövét fogod tudni festeni világosabbra, gondolom nem ez a cél...


Szóval fodrász, le kell szívatni és újrafesteni, de ezt otthon ne erőltesd!

2015. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elvileg a barna haj tartalmaz vörös pigmenteket, szóval ha minden igaz a vörös festék működne. Ismerősöm leszívatás nélkül lett barnából szőke és gyönyörű a haja. Elméletileg sikerülhet.
2015. jún. 29. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Festett barnából lett szőke?


A festett haj nem ugyanúgy viselkedik, mint a természetes.


Nézd, azt csinálsz a fejeddel, amit akarsz, én 5 éve festem a barna hajam ammóniamentessel, és ha világosabb vagy vörösesebb árnyalatot akartam, mindig csak a tövét fogta be igazán. Nem volt feltűnő, meg rövid a hajam, tehát hamar le is vágták a maradék részt.


Hosszú hajon nem kísérleteznék otthon, tudom, hogy drága a fodrász, de ha nem lesz jó a végeredmény - és 95%, hogy nem lesz jó - akkor úgyis meg kell futnod a fodrász-kört is, csak a hajad fogja bánni még jobban.

2015. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barna haja volt eredetileg, befestette vörösre majd megunta és befestette szőkére. Eddig casting creme glosst használtam és azzal jó árnyalatokat értem el csak az hajszínező és kikopik hamar. Ezért bízok abban, hogy hasonló eredményt tartós hajfestékkel el lehet érni fodrász nélkül. Meg anélkül, hogy megszenvedné a hajam.
2015. jún. 29. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen festék nem fogja be a sötétre festett hajad rézszőkére. Le kell szívatni először, vagy használj hajradírt (az kíméletes) és utána ha minden jól ment akkor befogja már a festék. Alfaparf, Igora, Keune, Lakmé márkákat ajánlom.

(egy fodrász)

2015. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!