Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szárad az arcom az...

Nagyon szárad az arcom az arcszesztől; olyan arcszesz kellene, ami kímélőbb egy picit, van ilyen? Mindig hámlik az egész arcom egy pár nap múlva. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem, hogy az arcszesz csípjen. Ha nem csípi ki az arcom, akkor nagyon viszket, meg fáj. De ha kicsípi megkönnyebbülök. Megvettem a nivea alkoholmentesét: semmit nem ért. Kipróbáltam a balzsamokat szintén rossz, még ragadt. Mit kellene tennem? Azért ez nem jó. Köszi.

2015. jún. 29. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Alex? Nekem az oldotta meg, baromira tud csípni, de legalább nem lüktetett/száradt/pirosodott ki tőle
2015. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol mentes arcszeszek nem csípnek .Csak az alkoholosak .Én egy Avon terméket használok,ez 1 gél.

FOR MEN ennyi van csak rá írva .Csak borotválkozás után használom,de egész nap puha a bőr tőle .

2015. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wazze !! Az asztal körül kergetnek ha nem kened? Hát ne kend!!!
2015. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem kenem akkor fàj. De köszi nektek.
2015. jún. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!