Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik termekkel tudom azt...

Dorcsi,Dorci, Dorka kérdése:

Melyik termekkel tudom azt elerni hogy voros legyen a hajam es kitartson par napig legalabb de ne legyen igazi festek?

Figyelt kérdés
szeretnem vorosre befesteni a hajam igy nyarra de persze nem igazi festekkel... nem tudnatok valami olyan haj szinezo kence ficet ajanlani ami ilyen? par hajmosas utan lejovot!! de azer ne jojjon le ha hozzaerek a hajamhoz! ha tudtok ilyet szeretnem ha leirnatok a nevet es azt hogy hol lehet kapni gyalon!

#vörös #hajszineze #s hajmosas
2015. júl. 1. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajadon is múlik, főleg a sötétségén. Az enyém sötétbarna, egyáltalán nem fogja be a színező és nincs az a normál hajfesték, amitől vörös lesz. Egy egészen kicsit színezi meg, bár az hónapokig megmarad s legalább nem látszik a lenövés.
2015. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat nekem szoke a hajam ... vagyishat szokes barna de inkabb szoke szoval az enyemen latszana :)
2015. júl. 1. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Színező samponokat keress, olyat amik ilyen tasakosak... Venita, Joanna márkákról tudok, de biztos van többféle is. 4-6 mosásig tart kb, de nem árt a hajnak, szóval bármikor újra is lehet festeni vele. Fodrászkellékesben vagy euros boltokban, kisebb illatszeresekben láttam ilyeneket.
2015. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!