Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki nagyon fehér az hogy tud...

Aki nagyon fehér az hogy tud lebarnulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék barnulni a nyáron mert nagyon fehér vagyok, de tényleg mint a hó és zavar.

2015. júl. 1. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak barnulást elősegítő naptejek :)
2015. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
strandra nem szeretek menni mert zavar hogy túl fehér vagyok, szoláriumba esetleg nem veszélyes fehéren menni?
2015. júl. 1. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted bárki is azt figyeli a strandon hogy te fehér vagy-e vagy nem? Különben is szerintem pl. sokkal szebb a fehér bőr mint a cigánybarna.
2015. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoliba semmiképp ne menj mert csak vörös leszel. Erős naptejjel napozni mehetsz, a fehér bőr egyébként nagyon szép, nem igazán értem mit szégyellsz rajta, mindenki oda van érte, nekem is hófehér a bőröm, körberajongnak az emberek miatta, főleg a pasik. Strandolni meg imádok, ügyelve rá hogy ne barnuljak, nekem nem is áll jól. Lehet hogy neked sem fog.
2015. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez már olyan fehér hogy világít xd
2015. júl. 1. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos képzeld el 21:05-as, hogy mindenki rá fog bambulni, hogy úúúúristen, de fehér. Sajnos én is az vagyok, ezért nem veszek fel sem szoknyát, sem rövid nacit harisnya nélkül (zavar, hogy fehér vagyok). Van az a típus aki nem tud barnulni, csak leégni. Na ez vagyok én. De láttam már olyat aki olyan volt, mint én és szoliban lebarnult. Én viszont nem akarok szolizni. Ha arra vetemednél akkor csak óvatosan.
2015. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, akkor inkább kend be magad önbarnítóval, az sokkal egészségesebb, mint a szoli meg a magunkat süttetjük a napon ezerrel, mert legalább bőrrákot nem okoz olyan valószínűséggel.


Amúgy a hófehér bőr igenis szép... inkább, mint a szolinarancs.

2015. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aki nagyon fehér, nem nagyon tud barnulni se napon, se szoliban, max. pirosodni.

ha nagyon zavar a fehér bőr, használj önbarnítót.

2015. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igen, sajnos képzeld el 21:05-as, hogy mindenki rá fog bambulni, hogy úúúúristen, de fehér. Sajnos én is az vagyok"


Attól hogy beképzeled hogy mindenki azt nézi még nincs úgy. Az a legutolsó ami érdekel, hogy ki milyen árnyalatú egy strandon.

2015. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!