Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit fog szólni a kozmetikus,...

Mit fog szólni a kozmetikus, ha nagyon szőrös vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hormonprobléma miatt nagyon szőrös vagyok (hosszú fekete szőrök kb mindenhol) :(.

Szeretnék tőlük megszabadulni, és bejelentkeztem gyantáztatásra. De szégyenlem magam és félek mit fog szólni. :/



2015. júl. 2. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"Hú, ezzel lesz munkám bőven! Remélem, ad borravalót" vagy "Szegény lány, nem lennék a helyében!"

Max. ezeket fogja gondolni.

2015. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nehogymár szégyelld! Látott Ő már cifrábbakat is! Gondolj bele: kis gombás bőr, testszerte gennyes pattik, millió fertőző szemölcs... És láss csodát, a szakember ezeket orvosolja.
2015. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Detto ugyanilyen vagyok, hidd el, semmit sem fog szólni. Látott ő már elég ilyet, ez ugyanaz, mint a nőgyógyász, ő is látott már eleget.
2015. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Remélem így lesz..köszi!

A lábgyanta amúgy a bugyiig megy, vagy meddig?

Mert nekem a teljes lábam kéne, de felette is van, de az ugye már nem láb, nem is várom el hogy leszedje, csak érdekelne meddig megy így akkor...ha látja hogy felette is szőrös.

2015. júl. 2. 10:45
 5/21 anonim ***** válasza:
A lábgyantából van térdig és teljes láb, azon felül pedig bikinivonal és intim.
2015. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én teljeset kérek. :)
2015. júl. 2. 12:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor teljes lábon, a bikinivonalat már nem fogja. :)
2015. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Nemsokára indulok is. Kicsit még izgulok de remélem az lesz amit mondtatok és jófej lesz a kozmetikus. :)

2015. júl. 2. 13:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baj,ebből van a pénze..:)
2015. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát...őszintén szólva elég csalódott vagyok. :(
2015. júl. 2. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!