Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kötelező egy...

Szerintetek kötelező egy nőnek mindenhol csupasznak lenni? Kar? Hónalj? Láb? Intim testrész?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. A hónaljam és a lábam borotválom. Azt látom magam körül, hogy a lányok a karukat is és mindent gyantáznak, muszáj nekem is?

Én szőke vagyok, Ők (barátnőim) barnák, feketék. Szerintem nekik csúnyán látszana vagy nem tudom, de nekem is kell? Ha nem akkor igénytelennek hatok?


Mit gondoltok? Mindenhol legyen egy nő csupasz?


2010. márc. 3. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hónaljat és a lábat alapnak tartom. Meg ugye nyáron legalább azt ami kilátszódik a fürdőruhából. Én a kezemet is epilálom, mert messziről is látszott, hogy szőrös, és engem zavart.
2010. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

miféle dolog...hogy én a karomról levágjam a szőrt??Ha fekete lenne,inkább kiszőkíteném,de annak ott a helye!ez olyan természetes dolog..a hátukról is,meg mindenhonnan leszedik a pihéket??nem fáj epilálni,meg gyantázni?Én csak a lábamat szőrtelenítem,meg a hónom alját,meg a lábamközét,de hogy a kezemet,az meg sem fordult a fejemben,pedig látszik,de tejfölszőke..szerintem ennyi szőrt had engedjen meg magának egy nő..esetleg az arcukat is borotválják?mert nekem ott is vannak kis pihék,akkor az is ciki,vagy a cicijüket is borotválják,mert van rajta nagyítóval látható kis pihe? :DDD inkább legyek csúnya,de a karomon a szőr ott fog maradni!így is csomó idő a borotválkozás,nehogymár 3 órát azzal töltsek,hogy lábujjtól a hajamig leborotválkozzak?!Micsoda oltári nagy ostobaság ez már megint..mondom,ha valakinek fekete,akkor szőkítse ki,de nehogymár még ott is borotválja..ez kész röhely..

24/L

2010. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem röhej én 15 éves korom óta epilálom a karom és sokkal esztétikusabb mint a hosszú fekete szőrszálak. sajnos mindennap kell, de nekem megéri... mert a fényképeken is látszott a kezem:( ezvan.
2010. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!