Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami természetes szer...

Van valami természetes szer izzadásgátlásra?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam,(spray,golyós stb.)de mindig izzad a hònomalja ès meglàtszik a munkàspòlomon a gyárba. Nagyon szègyellem magam ez miatt.
2015. jún. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg gyógyszertárban mit ajánlanak, ha eddig nem tetted volna. Biztos tudnak valami hasznosat.
2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a szodabikarbona jo erre. Fogalmam sincs hogyan kell alkalmazni, de neten keress ra!
2015. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes módszer nincs, ami gátolná.

A talkum, ami a hintőpor alapanyaga, csak mértékkel képes felszívni az izzadtságot, de nem gátolja. Ugyanezt csinálja a keményítő is.

A szódabikarbóna csak a szagokat semlegesíti, de az sem gátol semmit.



Viszont lehet kapni patikában ilyet:

[link]

NEM természetes, de állítólag használ.

2015. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

patikai izzadságátló tényleg segít.

én is az antisudoricát ajánlom, vagy az exodort. kb. ugyanaz mindkettő, csak az exodorból van fújós változat, ami praktikusabb.

ezek a leghatékonyabb izzadásgátlók a piacon.

2015. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!