Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koreai szépségápolás, nektek...

Koreai szépségápolás, nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebayről rendelni arcápolási termékeket, de nem tudom melyik lenne jó. Van olyan aki vásárolt már és elégedett vele?

2015. júl. 8. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Missha Perfect cover BB krém.A legeslegjobb.Mint az alapozó,olyan szuper a fedése,de mégis olyan,mintha semmi nem lenne rajtad,mert olyan könnyed érzetű,mint egy krém.És azt hiszem 40-es faktorú fényvédő van benne.
2015. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól is függ ám, milyen a bőrtípusod és van-e valamilyen bőrproblémád. : )

nekem zsíros-pattis.

ebben a kérdésben írtam, miket próbáltam eddig (1-es és 4-es vagyok):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2015. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis azt írtam, ami bevált, ami nem, azt kihagytam. : D többségük bevált, de rendelés előtt sok külföldi blogos tesztet elolvasok, utánajárok az összetevőinek, és sokszor először csak tasakos mintákat vagy mini kiszerelést rendelek, nem egyből a teljes nagy kiszerelést.
2015. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is zsíros pattanásos pont a bőröm :) Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 9. 07:09
 5/7 A kérdező kommentje:
A mizon hialuronsavas krémet meg a holika bb-t néztem magamnak én is, azokat mindenképpen megveszem :) Hámlasztókat, pakolásokat nem próbáltál? Néztem, sok ilyen fekete szenes mitesszereltávolító maszk van. Meg nálunk ezek a különféle savas hámlasztók is elég drágák gondoltam azt is lehetne rendelni inkább. Ilyenekkel is volt dolgod már?
2015. júl. 9. 07:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A Mizon hialuronsavas arckrémjét imádom, rettentően jó és nagyon olcsó. Ezen kívül használjuk a párommal együtt a Benton aloés BHA tonikját, neki a nagyon tág pórusaira nagyon jó, nekem meg a gyenge hámlasztást igényli a bőröm. Smink terén a Missha és az Etude house remek választás lehet. :)

A Cosrx aha és bha tonikjai is nagyon jók, rettentően sokáig elég egy üveg, meg vannak arclemosóik is, azokat most várom, hogy megérkezzenek. :)

2015. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Etude House termékek!!!:)
2015. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!