Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem sima a lábam szőrtel...

Miért nem sima a lábam szőrtelenítés után?

Figyelt kérdés

Nagyon erős szőrzetem van sajnos lány létemre és iszonyat gyorsan nő...

Reggel leborotválom este már szúr, másnap már fekete pöttyökként jön vissza. Gyanta és epilátor után kereken egy hét után nő.


Csakhogy azok után is szúrós marad a lábam. Múltkor már felidegeltem magam, gyanta után is szúrt, rá pár napra nekimentem epilátorral még mindig, majd borotvával (ezzel egy fél napot volt sima a lábam).


Annyira frusztráló mikor a barátnőim selyem sima lábát látom nap mint nap én meg hosszú nadrágba felforrok...


Ötlet valaki?



2015. júl. 8. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az erős szőrzet, ez mindig ilyen lesz, ideje hozzászokni, amúgy messziről senki nem látja a borostát sem, a fekete pöttyöket meg pláne nem, szóval nem kell hosszú nadrágban járni, ez a legnagyobb hülyeség. Az én szőröm is ilyen, borotválok minden reggel és kész. Franc se venne fel hosszú gatyát nyáron..
2015. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez, megspékelve azzal, hogy hófehér lábam van és az istenért se akar barnulni egy árnyalatot se. A fehéren meg minden jobban meglátszik (szerencsére csak közelebbről). Minden reggel borotválok én is.

Most a napokban volt az, hogy egy napot kihagytam. A 2 napos lábamon kemény 1-2 milliméteres szőr van. Persze a hajam nem bír ilyen ütemben nőni :P


Ezen változtatni tényleg nem lehet, de engem már nem is érdekel. Azért meg ne járj hosszúnadrágba nyáron. Tényleg nem látszik messziről.

2015. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,ráadásul végig a combom is. Én már nem is borotválom minden nap,csak 2-3 naponta.
2015. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat igen nekem is fehér a bőröm és persze az egész lábam végig ilyen:/


De én nem merem minden nap borotválni mert nagyon erősödik tőle, inkább kéthetente gyantázom és akkor pár napig lehet rövidgatyát hordani és boldogság van :)

2015. júl. 9. 10:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt borotválom. Néha én is gyantáztatom,de nekem olyan sok és erős,hogy rendesen feketéllik a lábam amikor hagyom megnőni,hogy gyantázható legyen.
2015. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hittem hogy egyedül élek a világon ezzel a problémával,és természetesen az én barátnőimnek is olyan gyönyörű simák a lábaik(még akkor is,amikor ők ezt szőrösnek mondják...),szóval igen,tudom miről beszélsz:(

Én is ki vagyok már miatta,gyantázom a lábam,ami rajtamarad leborotválom,combomat meg csak borotválom,de persze másnap már látszik,és tele vagyok én is fekete pöttyökkel. Most a szőrtelenítő krémet szeretném kipróbálni,de nem tudom mennyi esélye van szegénynek az én tökéletesen erős szőrömmel szemben.

Nekem is pár napig rövidnadrág,de utána már vagy borotva,vagy hosszú gatya:(

El vagyok keseredve..

17L

2015. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg gondolkodj el egy tartós szőrtelenítésen. Az talán a te esetedben 3 hétre is megoldaná a problémát.
2015. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a gyantánál vagy az epilátornál ugyanis az egy idő után enyhíti a szőrszálat még a legerősebbet is.A borotvával az a helyzet, hogy az ugye csak a bőr felszínén szedi le a szőrt és ami alatta van az pont a legvastagabb része a szőrnek így az fog kinőni és ezért van az, hogy ettől "erősebbnek" tűnik a szőrzet.Pár hétre dobd el teljesen a borotvát és csak gyökerestül szedd ki a szőrt utána látni fogod a változást.
2015. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hasznalj borradirt!
2015. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A borotvát már régen eldobtam! A kozmetikus is csak pislog, hogy nem hiszi el,hogy 3 éve borotvával nem nyúltam hozzá, egyáltalán nem javul sajnos... de köszönöm a tippet!


Bőrradírt is használok, az se használ:D


Jó lenne a tartós kezelés de rohadt drága.

2015. júl. 16. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!