Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Mit tegyek? Nagyon sok...

SOS! Mit tegyek? Nagyon sok mindent próbáltam már az arcomra (persze nem egyszerre mindent), de állandóan úgy nézek ki, mint egy domborzati térkép (egyenletlen a bőröm).

Figyelt kérdés
A bőröm alapból nem pattanásos. A pattanásaim úgy keletkeznek, hogy ezeket az egyenletlenségeket kinyomom. (Tudom, tudom, nem szabad, meg ilyesmi, de ha hagyom, akkor meg még csúnyább. )Igazából a kettő szemöldököm között a legrosszabb a helyzet, illetve az államon és a homlokom közepe tájékán. Ha tudtok valami házi gyógymódot, vagy akármit javasolni, ami segíthet minél előbb eltüntetni ezeket az izéket, akkor kérlek titeket, hogy segítsetek.Köszönöm (Tudom, hogy sok a szóismétlés, bocsánat )

2015. júl. 8. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nézd ez a házi praktika meg ezek,ez mind egy nem tartós megoldás.Menj el a bőrgyógyászhoz és irasd fel az accutane-t,ne menj bele másba,ez garantáltan 4 hónap után elmulasztja az összeset és soha többet nem lesz több pattanásod.Van 1-2 mellékhatása,de nem vészes.Hidd el ez a legjobb,mert minden egyes pattanás után rongálódik a bőr és akár hegg is marad,mégha nem is nyomod ki.
2015. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na várj, ha nem vagy pattanásos akkor mit nyomkodsz, nem nagyon értem... kép? Kozmetikus látott már?
2015. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kozmetikus látogatása rendszeresen ill bőrgyógyász!
2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dokiiiii
2015. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azért egyből orvoshoz rohannod, menj el előbb egy kozmetikushoz, kérd ki a véleményét. Lehet hogy rendszeres tisztítás után elmúlnak. Én Aknesolt szoktam használni, szinte minden drogériába lehet kapni, a kozmetikusom is ajánlotta. 1200 ft kb.
2015. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát én ahhoz a kozmetikushoz se járnék tovább, aki aknesolt ajánl. ez nem a 70-80-as évek, amikor alkohollal locsolták a pattanásokat.

semmilyen bőrre nem ajánlott az alkohol, pláne pattanásokra.

2015. júl. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!