Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit kezdetek ilyen...

Lányok ti mit kezdetek ilyen melegbe a hajatokkal?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van és csak felfogva tudom hordani ilyenkor. Viszont ahogy olvastam azt gondolják hogy azért fogják fel a lányok a hajukat mert zsíros meg koszos és nem is tetszik sokaknak. Mihez kezdjek?
2015. júl. 9. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el értelmes lényként élni, aki nem foglalkozik más emberek butaságával!
2015. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindennap mosom reggel,nem bírom elviselni,ha zsíros.Nappal le van engedve,mert nem áll jól felkötve,és a munkahelyemen légkondi van.

Otthon felkötöm.

2015. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én van hogy kiengedem, van hogy felfogom :) Amúgy miért érdekel hogy más mit gondol?
2015. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most éppen semmit nem kezdek a hajammal, mert levággattam. :)De régebben volt hosszú hajam, akkor ezeket csináltam vele:

konty - sokféle van, lehet variálni, hogy mikor milyen kontyot hordasz


én felfogtam copfba is, és nekem senki nem mondta, hogy nem tetszik, sőt, nálunk a fiúknak tetszik, ha egy lánynak copfba van fogva a haja


az előbbi két hajviselet kócosan


vékony hajpánttal hátrafogtam az elöl lévő hajamat

hajdíszek a hajba - persze most nem az óriás masnikra gondolok, hanem a visszafogott virágokra, és csatokra


fonat - ebből is lehet kócosat csinálni, és ennek is sok fajtája van, befonhatod akár az egész hajadat is, de lehet, hogy csak egy tincset fonsz be. Csinálhatod halszálka fonással is, az is szép


Nekem most kapásból ennyi jutott szembe, de ha rákeresel a youtube-on, hogy ,,nyári hajviseletek", ,,hajak hosszú hajból", stb., akkor biztos találsz egy-kettő hajviseletet a sok közül, ami neked is tetszik, és szívesen elkészíted.

2015. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összefogom a fejem tetejére, nem érdekel, ki mit gondol. Ha kiengedem az óriási nagy göndör sörényem, megdöglök alatta, arra meg nincs szükségem.
2015. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegbe is kiengedve hordom, sohasem volt még a hajam összekötve. De ha muszáj lenne akkor oldalra befonnám, párom húga úgy szokta, jól néz ki a laza hosszú fonat. Jobb mint a fejtetőre kötött gumó ami most annyira divat... az borzalmas.
2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsíros haj kibontva, és coffban is ugyanolyan zsíros.. Én örökösen coffban hordtam idáig a hajam, egyszerűen zavar, hogy nem látok tőle, ha szabadon van (max hajpánttal, ha olyan helyre megyünk, és frissen van mosva).

Most rászoktam a kontyra, amit régen gyűlöltem, de ez a legkézenfekvőbb, nem fő meg a nyakam és jól is néz ki.

2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!