Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltok két gyantázás...

Ti mit csináltok két gyantázás között?

Figyelt kérdés
Legyantáztam a lábamat, viszont 1 hét után lett néhány szőrszálam, ami kinőtt. Gondolom ami még nem nőtt ki gyantázás előtt. Amíg kevés volt, kiszedtem csipesszel, mára már olyan sok lett, hogy leborotváltam, nah az baromi kellemetlen volt, mert elkezdett nőni a többi szőr is, de az csak mini volt.
2015. júl. 10. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok mikor kezd kinőni.
2015. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért epillálok és nem gyantázok. Ha már gyantázol akkor az epillátort is kibírod mert annyival nem fáj jobban szerintem. Ha beruházol egy normálisabb eszközbe az 15-25 ezer között van, egy év alatt visszahozza az árát.
2015. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Ezt annyira utálom, ha valaki nem a kérdésre válaszol...
2015. júl. 12. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira utálom ha a kérdező kötekedik. :D A kérdésre válaszoltam az isten áldjon meg. Két gyantázás között gyakorta merül fel a probléma, hogy nem egy időben nő vissza a szőr így igazából sosem sima a lábad teljesen erre nyújt megoldást az epilátor, mivel jóérzésű ember nem áll neki szemöldökcsipesszel tépkedni a 100 szőrszálat. De ha már van epilátorod holt felesleges gyantázni. Szóval melyik része nem a kérdésre volt válasz? A borotválást semmilyen körülmények közt nem érdemes keverni sem a gyantázással sem az epillálással, más különben értelmét veszti.
2015. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltál a kérdésre, hanem azt írtad használjak inkább epilátort...
2015. júl. 12. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A sima borotva a legjobb. Az egyátalán nem fáj.
2015. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
epillátorral végigmegyek rajta amikor kevés van, de legtöbbször kivárom hogy összenőjön. Engem nem különösebben zavar.
2015. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!