Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hajpakolások érdekelnéne...

Olyan hajpakolások érdekelnének, melyek valamilyen szinten növesztik is a hajat valamint a töredezett végeket és a száraz tincseket ápolják, helyrehozzák. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
tudom,van a ricinusolaj,amit sokan dícsérnek hajnövesztésre,valamint az olivaolaj ami állítólag jó a végekre,de megkérem azt aki használja bármelyiket vagy akár mást és segít az adjon tippeket hogy mit meddig hogyan...

2015. júl. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj: keverd össze tojássárgájával, nem tudom, milyen hosszú a hajad, 2 sárgája biztos elég, vidd fel a hajadra, masszírozd be kicsit, húzz rá egy nejlonzacsit és hagyd hatni 1-2 órát, ha jobban ráérsz, hagyhatod tovább is. Nagyon nehéz kimosni, de megéri.
2015. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
deee gyors voltál.nagyon köszi:D ne haragudj hogy megkérdezem,de neked használt? pl nőtt tőle a hajad? és a tojás sárgája az miért kell?
2015. júl. 12. 20:27
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy vállig ér a hajam,de lenőtt bubifrizura.szóval rémálom a hajnövesztés :D
2015. júl. 12. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, sokkal erősebb lett tőle a hajam, valamivel gyorsabban is nőtt, de ez azért egyéntől függ :)

A tojássárgája nagyon jót tesz a hajnak.

2015. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A töredezett hajat semmi nem fogja rendbehozni, csodát ne várj semmitől. A töredezést maximum meg tudod előzni ezekkel. Egyébként rengeteget találsz, ha beírod a Google-be. Írok párat: argánolaj, olivaolaj, mandulaolaj, kókuszolaj.
2015. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinustol egy ido utan hullani kezdett a hajam.. Aztan elkezdtem alpecin c1-el mosni az csokkentette a hajhullast es gyorsabban is nott . A hajvegekre az olivaolaj tenyleg jo ,meg a mèz is
2015. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!