Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány vagyok, leborotvá...

12 éves lány vagyok, leborotváltam az arcomat, mitől szúr utána?

Figyelt kérdés

3szor borotváltam le az arcomat és azt veszem észre, hogy egyre jobban szúr utána, mit tudnék ezzel kezdeni?

Muszáj voltam borotválni, mert nagy bajszom és pájeszem volt, és az arcom többi részén is volt fekete piheszőr.



2015. júl. 13. 20:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
Menj orvoshoz mert ez nem normális egy lánynál...
2015. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ez nem pcos(vékony vagyok és normális a menstruációm)

Ez inkább családi vonás.

Pár pihe miatt nem borotváltam volna, de sajnos egyre több szőr jelent meg az arcomon ami miatt csúfolnak.

2015. júl. 13. 20:37
 13/27 anonim válasza:
82%

Ha olyan nagyon zavar, akkor inkább szőkítsd ki!

De semmiféleképpen ne borotváld!

Egyszer én is kipróbáltam a szőkítést, amikor nagyon szükséges volt, de azóta inkább hagytam, mert nem volt sok értelme.

2015. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

És válaszul a csúfolásra inkább olyan akartál lenni, mint Csubakka.

Legalább előtte utánajárhattál volna a dolgoknak.

Különben meg túl befolyásolható vagy.

2015. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
43%
Van egy arckrém asszem az avonnál lehet rendelni azzal ha bekened az arcodat azon a területen az "leszedi". 3 perc után szigorúan le kell szedned vízzel mert ez igazából lemarja a szőrt és nem is erősíti meg csak leszedi mindenestül
2015. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 opened paradise ***** válasza:
94%

Vegyél egy gyantát és pár nap után használd is.

Soha többet ne borotváld!

2015. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%
Attól hogy valakinek pcos-e van meg lehet normális a ciklusa nekem is az órát lehetne hozzá állítani sőt vékonyan is lehetsz az... Van akinek semmi tünete nincsen csak akkor derül ki amikor gyereket akar mert nehezen esik teherbe
2015. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Mért nem édesanyadhoz fordultal ezzel a panasszal?Vagy ha erre nincs lehetőség a környezetedben egy idősebb nőtől?
2015. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Ajánlom menj el lézeres szőrtelenítésre. Ha eddig csúfoltak most még jobban fognak mert csak erősödik a szőr. Beszélj a szüleiddel mit és miért tettél és menjetek el orvoshoz mert segíthet.
2015. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%
A borotválás a legrosszabb amit tehetsz szerintem! Azonnal hagyd abba ha nem a majdani pasid borotvájáért gyúrtok pankrációs menetet hétfő reggel :D
2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!