Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj, kókusz olaj...

Ricinus olaj, kókusz olaj vagy argán olaj hajápolás céljából? Melyikre esküdnétek?

Figyelt kérdés
Hogy-és mire használjátok ezeket? Ha a 3 olajat összekeverném és pakolás formájában a hajamra kenném nem ártana? Megtennék a hatásukat így együtt is?

2015. júl. 14. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

ricinua olajat es a kokusz olajat hasznaltam mar szoval azokrol tudok mondani velemenyt:) a ricinust hasznaltam mar szempillamra is, naponta kentem be par hetig es hosszabbodott, vastagabb is lett:) hajra hetente tettem fel pakolaskent ugy, hogy hajmosas elott egy nappal estere tettem a hajamra es masnap lemostam, szebb lett tole elso hasznalat utan. A kokusz olajjal is ugyanigy tettem csak egy orara tettem a hajamra, mar nem szoszosodik annyira:) ha a ketto kozul kene donteni akkor hajra a kokusz olajat valasztanam!

argan olajat nem hasznaltam de ugy hallom az a legjobb a 3 kozul, foleg a hosszu hajra:)

2015. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
én a kókuszra és az argánra szavazok, ápolás céljából. de a ricinus is jó, ha benne van a mixben. nem fognak ártani együtt, még jobb is így komplexen.
2015. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Én ricinus olajat használtam csak eddig, a hajamnak nagyon jót tett, pilláimnak, szemöldökömnek egyaránt. Sőt még a számra is kentem nagyon minimálisat, azóta nagyon puha és egyáltalán nem szárad ki :)

Ma vettem kókuszolajat és már bekentem a bőrömet vele. Remélem én is pozitívat tapasztalhatok róla, ahogy ti is. :)

2015. júl. 15. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Ricinus nekem sokáig használt, aztán elkezdett hullani tőle a hajam elég rendesen. Argán max hajvégekre jó, amúgy totál zsírosít, kókusz szintén.
2015. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cunciii ***** válasza:
hát nekem argán olaj nem zsirosit, olyan mintha rajta se lenne :D lehet a vékonyszálú hajat azt zsirositja, de a dúsabb erősebb szálút nem :) kókuszolaj azt pedig zsirosit, azt hajmosás előtt kell használni, de amúgy nekem attól sem lett valami jó a hajam, kész vagyok már a hajamtól hogy semmi nem használ...
2015. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ricinus- és kókuszolaj keverékét szoktam használni :)
2015. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Argánt használok most, sokkal jobb minden más olajnál, főleg mert nem kell kimosni a hajból, így nem ártasz a samponozással, ami ugye szárítja a hajat... és mióta használom nem is töredezik a hajam egyáltalán.

A ricinustól nekem csak csomókban hullott a hajam.

2015. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Argán!!!
2015. júl. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!