Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félig lehámlott bőrrel merjek...

Félig lehámlott bőrrel merjek napozni? Nem fogok "foltosan" barnulni?

Figyelt kérdés
Egyszermár leégtem idén, azóta a bőröm félig lehámlott. Nem szoktam kapargatni, leszedni, a másik fele meg ott van. Gondoltam majd a fürdéssel lekopik lassan, de ma váratlanul elhívtak strandra. Ha most így napozok, akkor foltosan barnulok le?

2015. júl. 17. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne napozz, így egész biztos hogy foltos leszel, mert ahol még nem hámlott le ott le fog és ott világosabb leszel. Strandra ettől még mehetsz, erős naptejjel. Én is úgy szoktam, semmit nem barnulok alatta szerencsére.
2015. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az előző leégést is 50-es naptejjel sikerült összeszedni úgy, hogy háromóránként bekentem magam vele. Elég érzény amúgy a bőröm.
2015. júl. 17. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj, és nem a foltosság miatt elsősorban.
2015. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!