Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés eltüntetése SOS?

Szőrbenövés eltüntetése SOS?

Figyelt kérdés
Régebben borotváltam a lábam és semmi baj nem volt vele, csak hamar visszanőtt, meg költséges is volt, ezért epilátorra cseréltem. A legelején semmi baj nem volt, most negyedik-ötödik alkalommal hogy használtam és szőrbenövésem lett tőle. Bőrgyógyászhoz nem szeretnék elmenni, félek, hogy túl sokat kérne az eltüntetéséért, anyagilag meg nem úgy állok most és azt is kizártnak tartom, hogy én magamnak tűvel kiszedem. Már több helyes piros foltok/sebek vannak a bőrömön és minél hamarabb el szeretném tüntetni, nincs rá valami megoldás? A szőrbenövés elleni krémek utólag nem jók? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 17. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A szőrbenövés elleni krémek egyébként sem érnek semmit...


Radíroztad a bőröd? Heti 1-2 alkalommal zuhanyzáskor radírozd át. Használhatsz sót, cukrot, dörzsiszivacsot (pl. befogsz egy mosogatószivacsot és annak a dörzsis felét használod), habkövet. Bolti testradírt fölösleges venni, az halottnak a csók.

Radírozás után érdemes testápolót használni.


A Bepanthen és a Sudocream meg nagyon jó a kis sebek és hegek eltüntetésére és halványítására.

2015. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jók amit az első írt, de a benőtt szőrszálakat először muszáj lesz kiszedni tűvel.
2015. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!