Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros foltok eltüntetése...

Piros foltok eltüntetése 1hónap alatt?

Figyelt kérdés

Üdv.


Még jó 2hónappal ezelőtt fejeztem be a microdermabráziós arckezelést ami szépen leszedte az összes piros foltot az arcomról. Viszont 4hete kb szájvíz allergia miatt rohadt sok pattanásom lett, és kb 1 hét kellett hogy rájöjjek miért van..na most ugye emiatt megint csak piros pattanás utáni foltok maradtak az arcomon...augusztus 10.én pedig lesz sziget fesztivál. milyen lehetőségek vannak arra hogy 1hónap alatt eltünjenek? Köszönöm.



#pattanás #piros folt stb.
2015. júl. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, az a legnagyobb gond, hogy nyár van, és az összes cucc, ami igazán hatásosan eltünteti a foltokat, fényérzékenyít.

de mindenképp használj arcra való fényvédőt, mert ha túl sok uv éri a foltokat, bebarnulhatnak, és még nehezebb őket eltüntetni.

neogranornom és la roche posay effaclar duo+ krém segít halványítani, anélkül, hogy fényérzékennyé tenne.

de az 5-8%-os aha savas kozmetikumok lennének a leghatásosabbak (paula's choice, neostrata, cosrx), valamint a 10-20%-os c vitaminos szérum (ost, c20, mad hippie).

2015. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vettem 50 faktoros fényvédőt, nem is a szarfajtát. rendben, szerintem elöbb megyek egy microdermabráziós kezelésre..egy pénteki nap, aztán majd lassan jöhetnek az aha savas krém. ránézek vmelyikre amit ajánlottál.
2015. júl. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!