Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan gyorsan zsírosodik a...

Olyan gyorsan zsírosodik a hajam, hogy kb minden nap meg kellene mosnom. Ráadásul fénytelen és vékony szálú, a vége könnyen töredezik, és egyszerűen nem nő. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor állt helyre a dolog (viszonylag), amikor elkezdtem nem enni annyi zsíros, olajos dolgot. Több vizet is iszok már,mint akkor. Magyarán odafigyelek ezekre.

Samponból is kifejezetten a zsíros hajra valót vásároltam. Arra figyelj, hogy a balzsamot csak a hosszára és a végére tedd fel, tudom, sokan azt is elkezdik beledörzsölni. Ne tedd!

Elvileg, ha citrom levével átöblíted vele hajmosás után, az is jó. Sosem próbáltam, csak sokszor hallottam/olvastam.

Vasalod a hajad?

Én, mióta igyekszem mellőzni a zsíros ételeket 4-5 naponta mosok csak hajat. Előtte kétnaponta kellett, és vasalni is csak akkor szoktam. A vége nem annyira száraz,de ha mégis, akkor olajat teszek rá, de szigorúan csak a legvégére.

Egyébként bírd ki, hogy több időt vársz két hajmosás között. Fogd addig copfba vagy valami, mert minél többször mosod, annál rosszabb.

2015. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés zsíros étel, sok folyadék, normál hajra való sampon, a zsíros hajra valótól nekem duplán zsírosodott, a bőrgyógyászom szerint az ilyenek sokszor csak jobban zsírosítanak.
2015. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még száraz sampon. Fogalmam sincs mennyire egészséges vagy sem. Hallottam, hogy többen ezt használják, mert hamar zsírosodik a hajuk, így nem kell megmosni.

Ne vedd életbiztosításnak, én is csak hallottam, de lehet nem ártana utánanézni :)

Nekem nincs szükségem rá. Fiú vagyok rövid hajjal :P xD

2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szaraz sampon tenyleg jo. En is azt hasznalok mivel nekem is szinte minden nap mosnom kene a haja... De ha hintoport raksz a hajadra az is jo. Szorsz a kezedbe es beledorzsolod a a hajad tovebe eloszlatva. Ugyanolyan hatasa van mint a szaraz samponnak:)
2015. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!