Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti nyáron hogy bírjáto...

Lányok, ti nyáron hogy bírjátok hordani a hajatokat kiengedve?

Figyelt kérdés
engem nagyon melegít…

2015. júl. 19. 23:35
 1/10 anonim válasza:
100%
En sem birom, inkabb felfogom vagy kontyba rakom.:D
2015. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem. én is szívesen engedném ki, de megsülök. biztos nem olyan izzadósak, vagy már hozzászoktak.
2015. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem kiengedve a fenekemig er, ha felfogom a fejem tetejere akkor is er a hatam kozepeig es borzasztoan megsulok. ajanlom a kontyot, azzal kibirhato:)
2015. júl. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hordom kiengedve, mert óriási, göndör, rettentően dús sörényem van, megdöglenék alatta. Általában felfogom a fejem tetejére, vagy hagyok elöl a frufrumból kicsit szabadon és lazán összefogom hátul.
2015. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szinte állandóan kibontva hordom, úgy a hátam közepéig ér és eléggé dús, de már meszoktam. Ha felkötöm, akkor kell rá egy csomó hajlakk mivel össze-vissza állnak a babahajaim és nem is nagyon szeretem úgy hordani.
2015. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is megsülök,pedig nekem csak a lapockámig ér. Az enyém se nem dús,se nem ritka...átlagos :/.....Deee mivel a copf/konty nem áll jól,ezért inkább tűröm,hogy ki van bontva és nem sokat vagyok kint a melegben,inkább a klímával ellátott helyeken tartózkodom ha kimozdulok otthonról (pl.üzletek)...

amúgy otthon nyáron mindig fel van kontyolva a hajam,mivel nem látja senki :D

2015. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is melegít, de nem zavar, megszoktam már.
2015. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A meleget én sem bírom, mondjuk az én hajam amúgy is nagyon vastag. Ilyenkor általában befonom, néha ha olyan kedvem van, akkor meg kontyba tűzöm.
2015. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nézem, nagyon sokszor nem a szép hajú lányoknak van kiengedve, hanem akiről lerí, hogy állandóan csak lóg neki.


Nekem 2 perc alatt leizzad a nyakam, ha ki van bontva.

2015. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos olyan ronda az arcom, hogy inkább elviselem a meleget, csak ne kelljen közszemlére tenni ezt a borzalmat, ami a fejem helyén van:D Nehéz, de ez van. Azért meg lehet szokni.
2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!