Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim testrészemet reggel...

Intim testrészemet reggel leborotváltam és kezd viszketni, ha ezt sürünteszem a borotválkozást akkor amikor nő a szőrzet akkor mindig viszketni fog vagy csak először?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt egyszer már leborotváltam magam intim testrészen, akkor is amikor nőtt a szőrzetem egy darabig szúrt nagyon.

Ma reggel elhatároztam, hogy folyamatosan borotválni fogom magam. Arra lennék kiváncsi, hogy minden egyes borotválkozás után fog jelentkezni ez a szúrós érzés ( tövénél, zacskónál illetve comb belső oldalán), illetve mennyi időnként lehetséges borotválni magamat, anélkül, hogy viszkető érzést keltsen?


Csak normális válaszokat várok.


2015. júl. 21. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nekem teljesen elmúlt,megszokta a bőröm,de van akinek abba kell hagynia,mert nem bírja. Majd ki fogod tapasztalni.
2015. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a picsbe a borotválást, mindig szúrni fog, sőt a partneredet is. Nyírd rövidebbre, de semmiképp ne borotváld
2015. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig viszket és szúr, nah meg ki is pattogott. Abba is hagytam a borotválást.
2015. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ruhellem ha a ferjem leborotvalja, szur mint allat plane ha nedves.
2015. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!