Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az baj, ha már...

Szerintetek az baj, ha már erős az arcszőrzetem? Rendszeresen kell borotválkoznom és másnap már borostás.15/F

Figyelt kérdés

úgy érzem kilógok a többi fiú közül :/ már spermám is van több, mint egy éve és elég sok is


ez tényleg baj, vagy csak én beszélem be magamnak?



2015. júl. 22. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Ezt örökölted, úgyse tudsz vele mit csinálni.
2015. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 évesen inkább átok ez mint áldás, gondolom én. Mindenesetre gondolom a genetika az oka esetedben is, hát fogadd el. Jobb már nem lesz.
2015. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem vonzó lehet. :)
2015. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


3-4 nap kihagyás után ilyen

2015. júl. 22. 17:11
 5/8 anonim válasza:
#3-as vagyok - az ilyen szerintem sok csajnak tetszik (velem együtt. :D) pasissá tesz. :)
2015. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antonia :) válasza:

ha jool all akkor semmi gond vele,sot *-*

de ha nem akkor "szoppancs":))

2015. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Enis igy vagyok vele.... 5napona borotvalkozok. 12evesen volt soermam. Most leszek majd 15 eves decemberbe
2015. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
cicám idefigyelj szerintem ez nem baj!!!!! az a lényeg hogy pasi vagy és van kukid és remélem jó nagy!!! :* ;)
2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!