Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem mentek suliba, mert...

Ha nem mentek suliba, mert betegek vagytok, akkor délután edzésre, bbarátokkal lógni, stb elengednek a szüleitek?! Csak mert van egy ismerősöm, aki kb. minden másnap (persze erős túlzás) otthonmarad, de délután csavarogni, na azt tud.

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én még volt, hogy betegen is bementem, mert annyira szarul nem voltam, hogy otthon maradjak, csak náthás voltam és taknyom-nyálam egybefolyt. ha nekem lesz gyerekem biztos nem engedném ezt meg neki. ha annyira beteg, hogy ne menjen iskolába, akkor csavarogni se menjen, de ha csavarog akkor az iskolába is tudjon bemenni. saját magával szúr ki, mert nem lehet akármennyit hiányozni még ha le is van igazolva.
2013. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!