Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke akarok lenni, de a...

Szőke akarok lenni, de a szüleim nem engedik. Hogy ne legyen feltűnő a változás?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 10 éves koromig mézszőke hajam volt.Imádtam.Aztan elkezdtem barnulni...Mostmár sötétszőke a hajam és ha rásüt a Nap akkor aranyul csillog.Testvérem (18/L)platina szőke és tudom,hogy festi,de nem akarja bevallani..azt mondja,hogy a Nap szívta ki de ilyen nem létezik..a vak is látja,hogy be van festve...Neki nem szóltak semmit,de ha nekem is ugyanaz lenne tudom,hogy 'kitagadnának'...Szőke sampont és balzsamot használok,de semmi.Napoztattam már sokat,de semmi.Fodrászhoz szeretnék menni,de félek,hogy túl feltűnő lenne a végeredmény,viszont fodrászhoz MINDENKÉPPEN szeretnék menni..Kérlek adjatok tanácsot,hogy hogyan tudnám fokozatosan szőkíteni a hajamat.Köszönöm!Szép napot!:)

2015. júl. 24. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
én valahol olvastam a citromlét is, bár nem biztos hogy segít :(
2015. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak a szüleid ellen uszítani, ezért tanácsot nem adok, de elmesélem a hugom történetét :)


18éves 14 évesen volt fülbevalója, de a jobboldalra akart nemsokkal az egyik lyuk felé még1et... nem engedték neki. Elment kilövette, 2-3 nap múlva anyámnak feltünt.. morgolódott, majd azt mondta: "Haragszom, bár tény, hogy még jól néz ki, de azért kapsz 1 hét szobafogságot :) puffogott még aznap és annyi.

Hajfestés ugyan ez volt. bár ő feketéből világosabb barnára húzta, csak feltűnt anyámnak... A válasz ugyan az volt :) Haragszom meg bla bla... de azért nem rossz, 1 hét szobafogság :DD


Mint mondtam tanácsot nem adok, hasznosítsd azt, amit ebből a történetből tanultál.

sok sikert :D

2015. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet igazat mond a nővéred. Szőke hajam van(természetes), amit nyáron a nap még inkább kiszőkít. Többen mondták már, hogy biztos festetem, vagy melíroztatom, holott soha. Emelett göndör, amiről mindenki meg van győződve, hogy dauerolt.


Próbáld kamillateával öblíteni mosás után. Nekem a samponok sosem használtak. Kamaszkoromban piszkáltak a hosszú, göndör dús hajamért(akiknek 10 sorban 8 szál volt), ezért egyenesítő sampont használtam sikertelenül, hál'Istennek. Nekem a hajam a védjegyem, nagyon szeretem.

2015. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg beszélj a fodrásszal. látja hogy milyen a hajad, mondd meg hogy csak 1-2 árnyalattal akarsz világosabbat, és mindenképp természetes hatásút. vagy csináltass egy lightos ombrét, az úgy néz ki mintha kiszívta volna a hajadat a nap
2015. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél festéket és kérd meg a barátnőd hogy fesse be ameddig a szüleid nincsenek otthon.Utána már úgy se szólhatnak bele.Én mindig ezt csináltam és a végén sose haragudtak,mert hát mit csináljanak ha egyszer már befestettem.
2015. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát otthon ne fesd be szerintem. főleg ha még nem is volt soha festve a hajad. első alkalommal én is fodrászra bíztam.

a testvéred szerintem is kamuzik. nekem is sötétszőke hajam volt, de a nap csak annyira szívta ki, hogy azt a hatást keltette mintha melírozva lenne. nem szőkítette ki teljesen a hajam. :D

az a baj, hogy még nincs önálló kereseted. ha lenne, akkor nem lenne semmi probléma ugye.

ha ennyire szeretnéd, akkor menj el fodrászhoz, a szüleid meg majd megbarátkoznak vele. nem lesz az úgyse, hogy aztán nem engednek el fodrászhoz, és hagyják hogy ronda legyen a hajad. na meg a harag sem tart sokáig egy ilyen semmiség miatt.

2015. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen mindegy milyenre festi a fodrász, azt a szüleid észre fogják venni, ha nem teljesen hülyék... szóval menj és csináltasd amilyenre te akarod... aztán haragszanak max 2 napig, majd elfelejtik.
2015. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!