Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes belekezdenem?

Szerintetek érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőrű vagyok, ehhez kék szem és középszőke haj párosul. Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akiknek gyönyörű barna bőrük van. Egyrészt azért is utálom a sajátomat, mert sokkal jobban meglátszanak a bőrhibák/piros foltok, másrészt pedig képtelen vagyok lebarnulni 1-2 árnyalattal sötétebbre. Ezért arra a döntésre jutottam, hogy talán a szolárium segítene. Szerintetek érdemes kipróbálnom vagy sokkal jobban illik ehhez a kombóhoz a fehér bőr? Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2015. júl. 25. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban illik hozzá a fehér bőr és szerintem sokkal szebb is.
2015. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Szintén fehér bőröm és kék szemem van ráadásul sötétszőke is vagyok.Régen én is barnulni akartam ,de most örülök,hogy nem vagyok vagy nehezen tudok lebarnulni ,mert a szőke hajhoz jobban megy a fehér bőr hidd el nekem és attól még sokaknak is bejöhet :))
2015. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!