Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne belekezdenem...

Érdemes lenne belekezdenem egy rendes tömegelésbe anyagi gondokkal?

Figyelt kérdés

Végre összeállítottam magamnak egy számomra kivitelezhető étrendet, de a gond, hogy kb. 1 hétig lenne rá pénz.


Mellesleg itt az étrend, mondjátok meg hogy szerintetek jó-e: [link]



2015. jan. 10. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem jó. A túró rudit, meg a tejet nem is tudom értelmezni, de ha anyagi gondjaid vannak, minek TK kenyérre költeni, amikor ehetnél rizst, meg zabpelyhet?
2015. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert suliba nemlenne időm a zabpehellyel szórakozni meg a tk praktikusabb.
2015. jan. 10. 21:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: zabpelyhes fehérjeturmix*, dobozos csirke-rizs.


*A zabpelyhet le kell darálni hozzá.

2015. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Az a gond hogy kevés a kaloria.
2015. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy neked nem lenne időd a 10 perces szünetekben elnyammogni a rizst a csirke mellé? Meg túrórudit eszel tejcsivel? Sőt, egyik legdrágább fehérjét tolod mellé?


Sajnálom, hogy számodra csak ez kivitelezhető. De akár az összes cs.mellet kicserélhetnéd combra, a drága kenyér helyett mehetne rizs, a drága fehérje helyett egy olcsóbb. Rudi-tej-pufirizs helyett szintén mehet cs.comb rizzsel. Máris lecsökkent a kaja ára. Így még zöldségre is futná. És ne mondd nekem, hogy csak egy hétig tudod tartani, mert gondolom a másik 3 hétben is kajálnál, ami szintén pénzbe kerül, tehát annak az árán is vehetnéd inkább azt, amire szükséged van.

2015. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó igaz, megtudnám enni a csirkét rizzsel de az osztálytársaim kiröhögnének. A 6. kajálásra meg csak azért tettem rudit meg tejet mert már nemtudtam mit kitalálni. De akkor az lesz amit mondtál.
2015. jan. 10. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársak gyökerek. Nem hiszem, hogy nagyon foglalkozni kéne velük.
2015. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kellemetlen csirke-rizst enni, mert mások ezt nem csinálják, ezért fura, de igazából semmi ciki nincs benne. Húú, normális táplálkozol, nagyon ciki. Az is lehet, hogy igazából nem is foglalkoznának vele.
2015. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg azt javaslom, hogy olvasd el az Alapismereteket, vagy a Sárga Kapszulát, és akkor látni fogod, hogy kell étrended összeállítani.
2015. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mi az hogy kiröhögnek az osztálytársaid? Sza.rjál bele a kib@sszott fejükbe, ne hogy már egy ilyenen múljon. Én is leszarom ki mit mond.
2015. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!