Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel vigasztaljam magam?

Mivel vigasztaljam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos egyenes a hajam, de nagyon-nagyon vágyom az oroszlánosan göndör hajra. Tudom, hogy ez lehetetlen, de azért néha begöndörítem, és a családom nagyja is göndör hajú. Mondanátok olyan dolgokat, amiért jó az egyenes haj? És, kérlek, ne írjatok olyat, hogy "mert mindenki arra vágyik" és "Afrikában bezzeg éheznek"! Előre is köszönöm!

14/L



2015. júl. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé száraz és érzékeny elvileg. Sokkal könnyebb kezelni. Egy kis párától nem nézel ki úgy, mint akit megcsapott a 220. Sokkal variálhatóbb, egy göndör hajat igazából felkötsz, hátrafogsz és kb ennyi. Egyenes hajból tök jó fonatokat lehet csinálni meg mindent anélkül, hogy idiótán nézne ki. Begöndörítheted, hullámosíthatod olyanra, amilyenre szeretnéd. Na ehhez egy göndör hajat ki kell szárítani, aztán kivasalni és utána lehetne ilyesmit, csak eddigre se időd, se energiád, se hajad nem marad kb és az eredmény meg se közelíti azt, amit vártál. Egyenes hajnál csak előcsapsz bármilyen hajsütőt vagy csavarót vagy hasonlót és kész. :) Na meg egy göndör hajba fazont se nagyon lehet vágni, tök ugyanúgy néz ki, csak a hossza változik kb. :/
2015. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, hidd el, az oroszlánosan göndörrel nagyon nehéz bánni. Nekem az van, váll alá érő, óriási nagy oroszlánsörény és rengeteg időmbe telik, hogy álljon is valahogy. Formára kell nyiratni, különben nem áll sehogy, rendszeresen balzsamozni, pakolásozni, vagy szétszárad.

Hidd el, az egyenes haj jobban kezelhető, könnyebben karban lehet tartani, sok időt lehet vele spórolni.

2015. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2015. júl. 27. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem utolsó sorban jobban látszik az egyenes hajon, ha nő xy centit. Nekem egyenes hajam van, a barátnőmnek meg nagyon göndör. Egyfolytában azt hallgatom tőle, hogy neki nem is látszik, ha nő a haja 10centit, ellenben velem. A hajvégeire hiába rak bármit, hiába kezeli akkor is sprőd neki. Plusz a fésülködés sem egyszerű-könnyen filcesedik neki a haja a göndör fürtök miatt. Az egyenes hajnak annyi a hátránya, hogy hamar elveszíti a tartását, de erre van jó néhány készítmény ma már, meg ugye be is lehet szárítani.
2015. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!