Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha árva vagyok és szomorú de...

Ha árva vagyok és szomorú de feldobna ha elmennek vip moziba es nehany helyre egyedül hogy vigasztaljam magam akkor kinéznek v. elmehetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj, nem néz ki senki- én sok helyre egyedül szeretek járni -pl. múzeumba- nem bírom, ha ott alkalmazkodni kell
2013. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj csak, miért ne ha ettől jobban érzed magad. Ezért nem fognak kinézni. Én is szoktam egyedül mászkálni, beülni valahova egy italra, vagy sorra veszem a ruhaüzleteket, cipőboltokat, nézelődök, jól esik, kikapcsol.
2013. okt. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szasz89 válasza:

Nem lesz ciki semmi sem, amihez kedved szottyan, ha te nem érzed cikinek.

Különben tudat alatt is úgy viselkedsz, hogy mások látják rajtad a diszkomfortérzetet és céltáblát adsz a cikizésnek.

Én több helyre is mennék egyedül a helyedben, elvégre senki más sem ért meg olyan jól, mint te magad, nem igaz?

2013. okt. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél el?

De ne haragudj, nem az árvaság miatt kell elmenni, mert te is tudod, hogy azon nem segít...

Ha viszont szimplán van kedved menni, akkor hajrá, én csomót voltam egyedül moziban és színházban is, senki nem nézett ki miatta.

2013. okt. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat járok egyedül múzeumba, moziba, színházba, és egyáltalán nem ciki. Sőt úgy jobban "leül" az élmény, nincs a feszengő "neked mennyire tetszett?", végig tudod gondolni az élményeidet.
2013. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kinéznek? Valamilyen törvénymódosítás volt megint, hogy csak párban vagy csoportban lehet létezni?
2013. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát koncerten is úgy bámultak hogy egyedül vagyok meg szünetben is egyedül ácsorogtam mig masok beszelgettek.

A vip moziba mennek ahol fel ora van elötte fogyasztani és ott tuti néznnek. Meg trőfeába is hogy elmennék de az márvtényleg fura lenne egyedül étterembe nem?

2013. okt. 10. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem üldözési mániád van...
2013. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!