Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon megtudom nyirni magam?

Otthon megtudom nyirni magam?

Figyelt kérdés
Szeretném teljesen kopaszra lenyirni a hajam de úgy gondolom felesleges pénz kidobás ezért fodrászhoz menni,gépem van itthon de egyedül le tudom teljesen nyirni hiba nélkül? Szokta még valaki igy?

2015. júl. 30. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nehéz, annyi, hogy 2 tükör kell hozzá és többször kell végigmenni a fejeden a géppel. Tényleg semmi nehéz nincs benne, és elrontani sem lehet.
2015. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, simán letudod egyedül is vágni a hajadat kopaszra. El sem tudod azt rontani. Használj kettő tükröt, ahogy azt az előttem válaszoló is írta neked, hogy láthasd mindenhol az egész fejeden a munkád eredményét. Én is egyedül szoktam levágni a hajamat kopaszra. De én soha nem használok tükröt a hajnyíráshoz. Megtapintom az egész fejem, hogy hol maradt rajta haj. Ha maradt a fejemen néhány helyen haj, akkor addig ismétlem meg a műveletet, amíg a munkám nem válik tökéletessé. Arra biztatlak, hogy bátran állj neki. Sok sikert hozzá.
2015. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én másfél éve magamnak vágom és mindig tökéletes lett.

Énsem használok két tükröt, csak egyet, hogy kérdésnek beléne vágják a szemöldökömbe (volt már rá eset :Ddd).

Enis áttabintom, simitom a fejemet és úgyis érezni ha maradt valahol. Tedd te is ugyanezt vagy végül ellenőrizd le + egy tükörrel.

2015. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!