Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmagyarázná valaki érthetően,...

Elmagyarázná valaki érthetően, mitől alakulnak ki a pattanások, aknek, mitesszerek?

Figyelt kérdés
És azt is elmondanátok, mit tehetek ellene? (Megelőzés és/vagy eltüntetés.) És nem mindenféle pattanás elleni krémre vagy kozmetikusra gondolok, mert járok kozmetikushoz, csak olyasmire, amit én is megtehetnék. Van ezeknek köze egyébként az étkezéshez?

2015. júl. 31. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Javarészt hormonális okai vannak ezek hátterében. De lehet zsíros kajáktól, pocsék életmódtól, nem megfelelő arctisztálkodás is lehet az oka. Igazából pontosan nem lehet elmondani mik az okok.
2015. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ!
2015. júl. 31. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali! Többnyire eltömődött pólus okozza,úgyhogy arctisztító tonikkal reggel és este mosd át az arcod,de ne szárítsd túl,mert akkor csak még több lesz és igyál rengeteg vizet :) De tini korban ez sajnos normális :/

15/L

2015. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok zöldség, gyümölcs, amíg itt a nyár! :) Olyan finomak most. Egyébként tényleg lehet hormonális betegség miatt, akkor viszont ki kéne vizsgáltatni magad. Nekem még mindig vannak, pedig már 20 éves vagyok. :(

Én kisszemű sót használok bőrradírnak, eléggé bevált, nem irritálja a bőrt. :)

2015. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!