Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a teendő száraz haj esetén?

Mi a teendő száraz haj esetén?

Figyelt kérdés
3 héttel ezelőtt még szép, egészséges hajam volt, aztán elmentem fodrászhoz ahol vágtak belőle, és azóta a hajam szörnyen száraz, korpás, és kezelhetetlen. Azelőtt egészségesnek tűnt, most viszont az ellenkezője. Mi okból lehet ilyen?

2015. aug. 3. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a fodrász tett rá valamit, ami nem tett jót neki.

Amúgy szerintem minden sampon kérdése.

Én (mivel kétszer szoktam mosni samponnal és egyszer balzsammal) a helyedben vennék száraz hajra egy sampont, egyet korpás hajra és egy balzsamot, ami könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

Ha ez nem jön be akkor így jártál, talán elmúlik.

2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű ócska vagy szárító anyagot használt. Javaslom párszor a ricinusolajas-olívaolajas pakolást 2-3 órára a fejeden hagyni, hajszárítózni párszor, az olajok a melegben hatnak. Yves Rocher hajolaj használata vagy sima argán-olíva-jojobaolaj bemasszírozása majd szilikonmentes samponnal való kimosása megoldás lesz. Hosszú távon megéri szilikonmentes cuccokat használni, mert akkor nem a szilikon tartja össze az élettelen hajadat, hanem maga a hajad szép, nem a szilikon réteg rajta!
2015. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!