Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
2. alkalommal használom a ricinus olajat most éjszakára rajta hagytam ,reggel lemostam és nagyon hullot a hajam szóval ahányszor a kezemmel átfésültem a hajam mindig több mint 2 szál haj kijött.Mitől lehet? a ricinus olajtól?de nem arra is jó h ne hulljon a haj?
2015. aug. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,valószínűleg attól. Én többektől hallottam,hogy a ricinus milyen jó,de többektől hallottam azt is,hogy rengeteg hajuk kihullott,szinte az első alkalmak után.

Hagyd abba,nem ér annyit az a havi +3 cm,hogy ne legyen hajad!

2015. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lehet attól hogy női problémám van és nem nagyon hat mint a hajfesték abban az esetben?nem hiszem hogy a ricinus olaj kárt tesz, vagy de?
2015. aug. 4. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy olajat a fejbőrön max fél óráig szabad fent hagyni, egyrészt semmi hatása nincs ezután már, másrészt a pórusokat szépen eltömíti, ezért hajhullást okoz. Akkor is ha nem mosod ki megfelelően.
2015. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A női problémának ehhez semmi köze, ahogy a hajfesték is ugyanúgy hat, de könnyű erre fogni ha elrontják otthon mert semmit nem értenek hozzá a legtöbben...
2015. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!