Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a bőröm?

Hogyan ápoljam a bőröm?

Figyelt kérdés
Kombinált bőrtípusom van, minden nap reggel éste meleg vízzel megmosom majd olyan citromos vagy más "kocka" szappannal áttisztítom, végül hideg vízzel leöblítem. Mégis mikor reggelente felkelek a homlokom olyan zsíros hatású lesz, valamint apró pattanások jelennek meg rajta és az arcom más részein is, amiket rögtön ki lehet nyomni és el is tűnnek. Mégis olyan rossz érzés. Lehet, hogy rosszul ápolom most?

2015. aug. 4. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*és este
2015. aug. 4. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
A szappan nem jó,mert szárító hatása miatt csak még több zsír termelésére készteti a bőrt.Én a DM-ben kapható kék színű arclemosógélt és tonikot használom normál és kombinált bőrre.Szintén kombinált a bőröm.Illetve nyáron heti 2x,télen 1x arcradírt is használok.Arckrémet nyáron nem használok,csak szemkörnyékápolót.Ha hűvösebb van,akkor a Garnier 24 órás zöld színú hidratálóját,de azt is csak reggel.Így nem annyira zsíros.Este csak lemosó és tonik.De ilyen 30+ fokokban én is zsíros bőrrel ébredek.
2015. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Azt kérdezném még, hogy ha fogkrémet teszek a pattanásra, az jót tesz neki?
2015. aug. 4. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Az arctisztitó toniknál a lótuszvirág kivonatosra gondoltál?
2015. aug. 4. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,arra.Az arclemosógèl és a tonik is az a lótuszvirágos.:) Nekem nincs pattanásom,de ha néha kijön,akkor én úgy szoktam,hogy az ujjamra papírzsepit teszek,és úgy kinyomom egyszer erősen.De csak azt,aminek fehér a közepe.Ami piros,és fáj,azt sosem nyomkodom,mert az elmúlik 1-2 nap múlva.Mikor tini voltam,én is tettem rá fogkrémet,de igazából semmi hatàsa nem volt,csak a mentol miatt hűsített és picit csípett.
2015. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2015. aug. 4. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!