Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek emiatt bőrgyógyászhoz...

Mehetek emiatt bőrgyógyászhoz vagy menjek el mikrokamerás fejbőr és hajvizsgálat gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
Hamar zsírosodik a hajam, de nem is ez a legnagyobb gond hanem, hogy a bőr foltokba a fejemen leginkább a homlokom felett "kis lemezkékbe" válik le. Független attól mikor mostam hajat. Míg vizes nincs vele gond, amint megszárad ilyen lesz. Ha lejön, mert pl. megvakarom a fejem mert olykor viszketéssel jár, alatt piros a bőröm.

#haj #fej #bőr #korpa #fejbőr #hajvizsgálat #mikrokamerás fejbőr és hajvizsgálat #mikrokamera
2015. aug. 4. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik se szükséges.

Menj el gyógyszertárba és vegyél viszkető fejbőrre, korpás hajra való sampont.

Pl. T-gel forte, van direkt viszkető fejbőrre való belőle

Nagyon hatásos. Nekem egyszer korpásodott be a fejem, elmúlt tőle.

Hajmosáskor mindig kétszer samponozok, először ezzel csináltam, másodszor a rendes samponommal.

Amikor már elmúlt, akkor ritkábban használtam. Most már abba is hagytam.

2015. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig semmi nem használt amit vettem.

Próbáltam már gyógyszertári nizoralt, head & shoulders sampont, palmolive sampont korpásodás ellen, de egyik sem használ.

Azt elfelejtettem írni, hogy a szemöldökömnél is így hámlik a bőr csak nem ennyire.

2015. aug. 4. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Head & Shoulders, Palmolive nem ér semmit.

Próbáld ki, amit írtam.

Ha nem használ, akkor utána pedig bőrgyógyász. Főleg, ha nem csak a fejednél van.

2015. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 12. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg tudod mondani, hogy melyik gyógyszertárban van ingyenes hajvizsgálat?
2016. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg itt Szombathelyen volt vagy van még azt nem tudom, a Pelikán irodaház mellett lévő gyógyszertár.
2016. júl. 26. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!