Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már jó pár éve hullik a...

Már jó pár éve hullik a hajam, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már elég régóta, kb. 2-3 éve hullik a hajam, és engem nagyon zavar már, mert nem gondolom normálisnak, hogy ennyi ideje hullik. Most megint rámjött ez a kevéshajamvan dolog, és elkezdtem fogdosni a hajam és akárhányszor hozzáérek min. 1-2 szál kijön mindig. Amikor frissen van mosva a hajam akkor tök szép, és nem tűnik olyan kevésnek, de mikor többnaposan össze van fogva, akkor kevesebb. Nagyon aggódom a hajamért, alapból egyik vágyam, hogy gyönyörű, dús hajam legyen, de sajnos a dús haj nekem nem adatott meg. Viszont ha már így is kevés, ne hulljon már.... Nem tudom mitől lehet, de már voltam tavaly egyszer vérvételen is, de semmi bajom, minden rendben volt. Szerintetek mit tegyek? Mindenképp megszeretném ezt előzni végre és ha tudnátok tanácsot adni esetleg, hogy mitől lehet több hajam, azt is megköszönném! 17/l

2015. aug. 5. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót vérvételre a háziorvostól!
2015. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldtem véletlenül.

Szóval beutaló.

Érdemes lenne elmenned, mert lehet vmi baj van (nem nagy, csak elég sok mindentől hullhat a hajad, ami ha kezelve van, ez megszűnik)

2015. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem mentél már rég orvoshoz ezzel a gonddal?

Annyi minden okozhatja, egészségtelen életmód, nőgyógyászati gond, rossz fog, ciszta, gyulladás, mittudomén még mik.

2015. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ricinus olaj

nem lehet hogy amikor fogdosod azért hullik ki pár szál mert erősebben húzod mint amennyit bírna?

2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első: tavaly voltam vérvételen, de írtam is, hogy minden rendben volt.

Utolsó: nem, épphogy csak hozzáérek a hajamhoz, és úgy hullik ki 1-2 szál mindig... arról nem beszélve, hogy tele van a ház a hajaimmal, főleg a szobám.

De megfogom kérdezni a háziorvost, hátha tud segíteni.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. aug. 10. 09:51
 6/8 anonim válasza:
Fogyasztasz tejet, tejterméket (sajt, tejföl, vaj, túró, stb.)?
2015. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen. :)

bár nem minden nap, de igen.

2015. szept. 11. 21:44
 8/8 anonim válasza:
Azért kérdeztem, hogy fogyasztasz-e tejes dolgokat, mert elképzelhető, hogy attól hullik a hajad. Próbáld ki, hogy egy hónapig nem nyúlsz semmiféle tejtermékhez, mert egy darab sajt, vagy egy kanál tejföltől is hullik a haj. Ha abba marad a hajhullás, akkor majd tudni fogod a választ, miszerint érzékeny vagy rá.
2015. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!