Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növeszthetek borostát?

Hogyan növeszthetek borostát?

Figyelt kérdés
Nem is a növesztés hanem hogyan sürgethetném vagy nem is tudom, SŰRŰSÍTHETNÉM az arcomon szerintem ez a megfelelő szó ide, igen! 15éves fiú vagyok és a jövőben szakállat szeretnék kialakítani de az alapja az egybefüggő borosta, nem? Na már most nekem a pajeszom mentén és a bajuszomnál borotválkozás után 1 nappal már lehet érezni hogy nő a szőr. 4 nap mulva az arcom többi részén is de csak magányos szőrszálak míg a pajesz és a bajusz vonalába rendesen nem csak magába kikandikáló szőr. Nem vagyok egy szőrtelen típus a lábam nem gyengén szőrös és az intim részemnél is habár ez nem tudom mennyit számít. Faterom és még az ő apja is tudnának szakállat növeszteni. Lehet hogy még túl fiatal vagyok és azért nem nő az ARComon a szőr ellentétben a pajesz és a bajusz résznél. Ja és azt figyeltem meg hogy eddig eldobhatós 2 pengés borotvával borotválkoztam és másnapra eléggé lehetett érezni hogy nő a szőr most az elmult 2-3 borotválkozásom rendes 5 pengés borotvával borotválkoztam és 1.5 2 napba tellet hogy elérjem azt amit 2pengés borotvával másnapra éreztem. Ez miért van?

2015. aug. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőrösödést szteroidok szedésével siettetni lehet, de egyrészt ártalmas, másrészt meg felesleges. A minőségibb borotva jobban borotvál, azaz alacsonyabban vágja el a szőrszállat, márpedig az első pár századmilliméter nem számít, mert a hám szépen befutja, így nagyon nem mindegy, hogy 0,1 mm vagy 0,05 mm szőr marad az arcodon. Előbbi már borosta (az igazi borosta 0,5 mmm-től él) utóbbi még bababpopsi.

Ennek a problémának a megoldása az időben rejlik, 2-3 év múlva már olyan szőrös leszel, mint egy jeti, és nosztalgiázva fogsz gondolni azokra az időkre, mikor még nem tűntél medvének.

2015. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy legyen ahogy azt mondod. Amugy még hozzá tenném hogy elég pattanásos voltam 14évesen mult télen gyógyszert szedtem az arcomra, valamilyenlézeres kezelés is adott a csaj homlokra és arcra vigyázva mert ő is mondta hogy hátha még akarok szakállat v valamit akkor még nem volt a fejembe ez hogy szeretnék..:) valamit ez azért tesz?
2015. aug. 7. 17:59
 3/3 A kérdező kommentje:
szteroidok szedésével... növelni a tesztoszteron szintet de ilyen van természetes úton is (ami nemkáros?!?). Tudna valaki természetes úton tesztoszteron növelő tippel megáldani?
2015. aug. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!