Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan szinten tele van a...

Olyan szinten tele van a homlokom pattanások utáni foltokkal, hogy valami hihetetlenül borzalmasan néz ki. Gusztustalan. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Az egész homlokom annyira tele van sötétbarna foltokkal, hogy szinte nincs is rajta szabad hely, és borzasztóan látványosak. Ez annak a következménye, hogy régen, amikor nagyon pattanásos voltam, sokat vakartam az arcom. Tudom, hogy nem kellett volna, de ez van. AHA hámlasztó, C vitaminos szérum, kozmetikai hámlasztás nekem nem válnak be. Van még valami megoldás arra, hogy helyrehozzam a bőröm, vagy törődjek bele, hogy ilyen marad?

#folt #pattanás #megoldás #undorító bőr
2015. aug. 7. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is van 1-2ilyen foltom, megkérdeztem a kozmetikusomat és azt mondta, hogy ez most már sajnos ott fog maradni örökre, de megfelelő színű korrektorral minden helyrehozható szerencsére :D
2015. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilcsi Aha savas hámlasztó nekem segített, csak kitartóan kell használni. Nézz utána neten, szerintem annak használnia kell. Csak ne holmi gyenge krémecskét kenj magadra, hanem a hámlasztó pakolást, aminek magas az Aha sav tartalma.
2015. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Örülj neki, hogy csak 1-2 foltod van...

#2 A Paula's choice AHA hámlasztóját használtam 2 hónapig, semmi eredmény...

2015. aug. 7. 21:39
 4/8 anonim válasza:

Elméletileg az Effaclar Duo [+] segíthet, de ha jól értelmezem, ami a csomagolására van írva, akkor inkább a foltok létrejöttét akadályozza meg. Nem tudom, hogy utólag hat-e. Két teljes napja használom, szóval még nem tudok mit mondani róla.

A másik, ami eszembe jutott, hogy estleg BHA-s peeling segíthet? Tudom, hogy nem erre szokták használni, de elvileg mélyebben bele kellene mennie a bőrbe az oldhatósága miatt...

De egyáltalán nem vagyok szakértő a témában, ezek csak ötletek.

2015. aug. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A La Roche Posay Effaclar Duo-ból használgatok most termékmintákat, nem tudom, hogy fog-e hatni. Ja, és Differint is használok, de csak pár napja, mert elvileg jó foltelhalványító... De én nem nagyon reménykedek benne, hogy ezek ilyen sok foltot el tudnak tüntetni.
2015. aug. 8. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Dermaroller. Sok kozmetikában csinálják.
2015. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta, hogy a dermarolleres kezelés ráncokra való...
2015. aug. 13. 13:57
 8/8 anonim válasza:
Ha nem segítenek ezek akkor legyen fufrud!!! Én kihalok a fufrus lányokért😍😍😍
2018. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!